Poznejte nás

Naši veterináři vyznávají cestu empatie a trpělivosti

Naše hodnoty

1

Pohoda zvířete

Klid a prostředí bez stresu pro vašeho čtyřnohého mazlíčka je pro nás klíčové. Proto eutanazie s námi probíhají v klidu, bezbolestně, s dostatečným časovým prostorem a hlavně empaticky k Vám i Vašemu zvířátku.

2

Mobilita

Jsme si vědomy, že se vaše zvíře cítí nejlépe v prostředí, které dobře zná. Proto za vámi rády přijedeme a provedeme eutanázii v pohodlí vašeho domova.

3

Lidský přístup

Zakládáme si na lidském přístupu. Celý náš tým jsme milovníci zvířat a provádíme tento citlivý úkon tak, jak bychom si to přáli pro svá zvířátka.

Poznejte náš tým

MVDr. Anna Benešová

O mně

Zvířata miluju od dětství a když jsem před maturitou volila, co bych v životě ráda dělala, zvířata byla má jasná cesta k budoucnosti.

Mám doma 5 psích kamarádů a i nějaké papoušky a vím, jaké to je o některé z nich přijít a mít strach o jejich komfort, proto úkon eutanazie provádím tak, jak bych to sama chtěla pro svá zvířata, až to budou potřebovat.

I já si splnila svůj dětský sen nejdříve studiem střední odborné školy veterinární a poté veterinární medicíny na univerzitě.

Odmala žiji mezi psy, kočkami a hospodářskými zvířaty a jejich pohoda a právo na důstojný život jsou pro mne velké profesní i osobní téma.

 

MVDr. Tereza Bártová

MVDr. Martina Kaufmannová

Jmenuji se Martina, že budu veterinářkou jsem si vysnila už ve školce, když jsme si s kamarády hrávali na veterinární kliniku.

Zvířata mě provázela celý můj život a těší mě, že nyní mohu vašim zvířecím miláčkům nabídnout dostupnější péči z pohodlí domova.

MVDr. Pavla Kerberová

Že půjdu studovat Veterinární univerzitu do Brna, jsem se rozhodla již na základní škole. Zvířata mě provázela celý život, ať už to byli psi, různí hlodavci, faremní zvířata či lesní zvěř v rámci provozování myslivosti.

Školu jsem dokončila v roce 2016 a moje profesní kariéra se ukotvila primárně v medicíně prasat, ale protože si maximálně vážím naší možnosti nabídnout zvířatům důstojný konec, velice ráda jsem kývla na nabídku stát se součástí tohoto týmu.

MVDr. Anna Mandelová

Na rozdíl od většiny spolužaček jsem se jako úplně malá veterinářkou stát nechtěla, a to zejména kvůli nutnosti potýkat se i se smutnými aspekty soužití se zvířaty.

Po odchodu naší fenky jezevčíka, se kterou jsem vyrůstala od malička až do 18 let, mi však došlo, že právě tyto náročné okamžiky je třeba majitelům zvířat i pacientům co nejvíce ulehčit, a předně pomocí kvalitní péče dělat vše pro to, aby s námi naši mazlíčci vedli co nejdelší spokojený život.

MVDr. Pavla Hnídková

Zvířata nesmírně miluji a obdivuji od dupaček. Být veterinářkou jsem se ale kupodivu rozhodla až v maturitním ročníku, kdy jsem kompletně změnila svou představu o tom, kudy se v životě vydat. Spontánní rozhodnutí bylo jako vždy správné a dovedlo mne tam, kam patřím.

Nedávno jsem se musela po 12ti letech rozloučit s mým nejbáječnějším psím přítelem a opravdu nikdy nepřestanu být vděčná za to, že k tomu došlo právě u nás doma. V prostředí jemu známém, bez náznaku stresu, tiše a mírumilovně. Je-li konec skutečně nevyhnutelný, myslím, že přesně takto pokojný by měl být.

MVDr. Barbora Vopatřilová

Každodenní práce se zvířaty je i pro mě splněním velkého snu, který se po ukončení studia změnil v realitu a zaměstnání, které mě stále naplňuje.

Být veterinární lékařkou znamená snažit se porozumět vám i vašim zvířecím kamarádům. O každé zvíře pečuji tak, jako by bylo mé vlastní.

MVDr. Tereza Vítková

I mě to ke zvířatům vždy přitahovalo a vystudováním Veterinární univerzity jsem si splnila sen. Mám zkušenosti s domácími mazlíčky i hospodářskými zvířaty.

Jsem ráda, že se mohu podílet na důstojném a klidném odchodu vašeho mazlíčka v prostředí jeho vlastního domova, protože za mě je to ta lepší varianta odchodu.

MVDr. Tereza Zajíčková

Jsem velkým milovníkem všech zvířat a již od mala, kdy jsem se starala a ,,léčila" zvířata všeho druhu bylo jasné, že se stanu veterinární lékařkou.

Tento sen se mi splnil a je mojí prioritou, aby se zvířata měla dobře a byla jim poskytnuta kvalitní veterinární péče i v jejich domácím prostředí.

MVDr. Jana Hečková

Veterina pro mě vždy byla volbou číslo jedna a v praxi jsem si potvrdila, že budu bojovat za zvířata, jak jsem si vysnila a vždy budu na jejich straně, myslím, že si to zaslouží.

Poskytování veterinární péče podle mého nejlepšího přesvědčení zahrnuje individuální přístup ke každému pacientovi, společné porozumění s majitelem, co nejkvalitnější život zvířete a poklidný důstojný odchod ideálně v obklopení nejbližších.

Dopřejte svým mazlíčkům klidný odchod v prostředí, které dobře znají.